Śmierć kliniczna

Podczas śmierci klinicznej prof. Howard Storm miał niezwykłe widzenie. Chce podzielić się jego przesłaniem z innymi ludźmi, aby każdy mógł spojrzeć na świat z nieco innego punktu widzenia.

Licznik:
60752
15.03.2007

Zaproszenie od dziwnych ludzi

Kiedy odzyskałem świadomość czułem się naprawdę dziwnie. Natychmiast otworzyłem oczy. Ku swojemu zdumieniu, stałem obok łóżka i patrzyłem na własne ciało leżące na łóżku. Moją pierwszą reakcją była myśl – to jakaś niedorzeczność! Dlaczego wciąż byłem żywy? Wtedy usłyszałem moje imię.

  Start

Zaatakowany przez dziwaczne istoty

Jeszcze parę godzin temu spodziewałem się, że umrę i myślałem, że skończy się tortura, jaką było życie. Teraz wszystko wyglądało znacznie gorzej. Byłem popychany przez tłum nieprzyjaznych i okrutnych ludzi w nieznanym kierunku w mrok. W końcu powiedziałem im, że nie pójdę już dalej.

  Jak to działa?

Uratowany przez światło

Kiedy światło zbliżyło się jego jasność wylała się na mnie i powstałem – nie moim wysiłkiem – po prostu uniosłem się. Potem zobaczyłem, zobaczyłem to bardzo wyraźnie, jak wszystkie moje rany, łzy, moje załamanie zaczęły roztapiać się i w tej jasności stałem się znowu całością.

  Rodzaje

Recenzja życia

Pokazali mi moje życie, ale nie z  mojego punktu widzenia. Zobaczyłem siebie w moim życiu – a wszystko to było lekcją, lecz nie zdawałem sobie wtedy z tego sprawy. Przy niektórych zdarzeniach zatrzymywali się dłużej i przyglądali się uważniej. Próbowali mnie czegoś nauczyć.

  Inwestycje

Terapia miłości

Moi przyjaciele odpowiadali na wiele pytań w zabawny sposób. Naprawdę wiedzieli całą masę rzeczy, o które chciałem ich zapytać. Kiedy tylko pomyślałem o jakimś pytaniu, oni rozumieli je doskonale. Ja miałem mnóstwo pytań, a oni bez wahania odpowiadali na każde z nich.

  Skąd brać informacje

Miłość dla wszystkich ludzi

Wytłumaczyli mi, że zależy im na wszystkich ludziach na świecie. Nie chodzi im o to by jedna grupa ludzi wyprzedzała inne grupy. Chcą by każdy człowiek uważał drugą osobę za kogoś ważniejszego od siebie. Chcą by każdy kochał innych, całkowicie, bardziej nawet niż samego siebie.

 

Powrót

Chcemy, byś dokonywał wyborów według swojego uznania. Nie zawsze będzie to wybór prawidłowy. Istnieje wiele możliwości, a ty powinieneś dokonać. Jeżeli tak będziesz postępował my będziemy z tobą, by ci pomagać. I w tym samym momencie byłem z powrotem. Wróciłem do mojego ciała.

 
Tekst napisał prof. Howard Storm
Tłumacz anonimowy
 
Protected by BOWI Group
Copyright © 2002-2009 Leon
Wszystkie prawa zastrzeżone